Enerji Sistemleri

DR Galvaniz, enerji sektöründe sıcak daldırma galvaniz işlemi yapmaktadır.

Galvaniz’le daha sağlam ve daha estetik bir görünüm kazanır, bakım, onarım gerektirmeden, 120 yıla kadar kullanım ömrü sağlar.

Otomotiv

Otomotiv sektöründe kullanılan metallerin uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını sağlamak için galvaniz kaplama işlemi yapılmaktadır.

DR Galvaniz, otomotiv sektöründe yaşanan gelişmeler ile beraber bu sektörde açığa çıkan galvaniz kaplama işlemine cevap vermek için çalışmaktadır.

İnşaat

İnşaat sektöründe galvaniz kaplama yapılan ürünler azımsanamayacak kadar büyük ölçüdedir.

Binalar ve işyerlerinin inşasında kullanılan çeliklerin tamamına yakını galvaniz kaplanmış malzemelerdir.

Kaynaklı İmalatlar

DR Galvaniz tesislerinde imalatta kullanım ihtiyacı olan yapısal çelik tasarımlar uluslararası standartlarda ve yüksek kalitede galvanizlenir.

Galvaniz’le daha sağlam ve daha estetik bir görünüm kazanır, bakım, onarım gerektirmeden, yıllarca paslanmadan dayanır.

Çelik Konstrüksiyon Sistemleri

Çelik konstrüksiyon yapılar galvaniz kaplanmaktadır.

Çelik sanayi yapıları, Çelik fabrika binaları, spor tesisleri, çelik konstrüksiyon hangarlar ve çelik konstrüksiyon atölyeler en sık galvaniz kaplama yapılan yerlerdir.

Hayvancılık

DR Galvaniz, hayvancılık sektöründe galvaniz kaplama hizmeti vermektedir.

Hayvan yerleşim yerleşimleri, barınaklar, ahırlar, yüksek nem sonucunda oluşan korozyon nedeni ile paslanmaya maruz kalır. Bu neden ile galvaniz kaplama işlemi hayvancılık sektöründe tercih edilme sebeplerinin başında yer almaktadır.

Tarım

DR Galvaniz, tarım sektöründe galvaniz kaplama hizmeti vermektedir.

Bağ, bahçe ve seralar açık mekanlar olmasıyla yüksek nem sonucunda oluşan korozyona maruz kalmaktadır. Bu neden ile galvaniz kaplama işlemi tarım sektöründe tercih edilme sebeplerinin başında yer almaktadır.

Stadyum

Stadyum gibi çeliğin tercih edildiği yapılarda galvaniz kaplama kullanılmaktadır.

Spor tesisleri ve stadyumlar galvaniz kaplama işleminin yapıldığı alanlar arasında yer almaktadır. Uzun ömürlü bir işlem olması ve bakım gerektirmemesi bu tür tesislerde tercih nedenidir.

Park & Bahçe

DR Galvaniz, park ve bahçeler de kullanılan aydınlatma direkleri, kent mobilyaları, saksılar, yürüme yolları ve korkuluklar gibi kent mobilyalarında galvanizleme işlemi yapmaktadır.

Uzun ömürlü olması ve bakım gerektirmemesi ile bu sektörde uygulanmaktadır.